5/17/2012

TROPICAL SPLENDOUR


Ostatnio postanowiłam stworzyć kolejny kwiatowy look. Tym razem nie jest on tak delikatny i wiosenny. Zdecydowałam pokazać Wam kwiaty w nieco ostrzejszym i zdecydowanie bardziej rockowym wydaniu. Spodnie z tropikalnym printem (dzieło kolaboracji H&M z Versace) połączyłam ze skórzaną ramoneską, pod którą założyłam zwykły czarny t-shirt, aby nie odciągać uwagi od motywu przewodniego. Gdy po raz pierwszy zobaczyłam te rurki, od razu wiedziałam, że z czasem będą musiały zagościć w mej szafie. Po 1. - ze względu na bardzo oryginalny kwiatowy print i po 2. - z uwagi na bardzo kobiecy fason - wysoki stan pięknie podkreśla talię i pupę czyli to czym my - kobiety - powinnyśmy się chwalić : ) Jak widzicie nie mam na sobie zbyt wielu dodatków oprócz złotej kolii (także z kolekcji Versace dla H&M) i pierścionka, ponieważ już na samych rurkach wiele się dzieje, a gdyby ubrać do nich dużo błyskotek, całość wyglądałaby kiczowato. Myślicie pewnie: "Wszędzie te komiksowe kwiaty, łączki, palmy", lecz w końcu bez kwiatów nie ma lata, na które tak wszyscy czekamy! ; ) Recently I've decided to create another floral look. This time it isn't very gentle and vernal. I wanted to show you something more expressive and rock. I matched my tropical pants (it's a work of H&M and Versace collaboration) with a rock, black, leather jacket and a plain black T-shirt (wore it in order not to divert attention from the main theme). When I saw them (tropical Versace pants) for the first time, I knew that one day they'll be hanging in my closet. First of all, they grabbed my attention because of their very unique print, secondly of having high waist - it highlights your waist and bottom, which we - women - should boast about  ; ) As you can see I don't have many accessories on except a gold necklace (it's also Versace for H&M) and a gold ring. If I wore too much jewels with these tropical pants, it might propably look trashy. You may think: "Comics flowers, grasslands, palms - THEY ARE EVERYWHERE NOW", but without flowers there's no summer, which everyone is looking forward! ; ) 


WHAT I'M WEARING:

TROPICAL PRINT PANTS - VERSACE FOR H&M
LEATHER JACKET - PINKO
PLAIN BLACK T-SHIRT - VINTAGE
CHELSEA BOOTS - SIMPLE
NECKLACE - VERSACE FOR H&M
CLUTCH - H&M

9 comments:

 1. Anonymous5/17/2012

  wszystkie outfity zdecydowanie wpisują się w mój styl! jak pierwszy raz zobaczyłam te spodnie- nie odpowiadały mi ale na Tobie i na jeszcze jednej bloggerce wyglądają fenomenalnie! dawno kupiłaś te sztyblety?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bardzo dziękuję ; ) Co do sztybletów, to ukradłam je mamie ; p Kupiła je bodajże 2 lata temu.

   Delete
 2. Lato bez kwiatów, to jak Versace bez przepychu i zabawy! Spodnie bez dwóch zdań zjawiskowe

  ReplyDelete
 3. Anonymous5/18/2012

  fenomenalnie,żałuję,że nie wzięłam tych spodni...miałam je już kupić ale stwierdziłam,że nie do wielu rzeczy będą pasowały...
  a teraz ;<

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jak to nie ma? Wystarczy poszukać, np. na Allegro ; p http://allegro.pl/listing.php/search?category=76093&sg=0&string=h%26m+versace

   Delete
 4. dobra stylówka ;D
  http://afterjanis.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Anonymous5/25/2012

  Twoje outfity są miejscami podobne do jemercedes,aczkolwiek myślę,że potrzeba więcej takich osób. Kiedyś śledziłam Twojego photobloga i muszę przyznać,że już wtedy lubiłaś szokować. Życzę takiej oglądalności jak na photoblogu, bo na prawdę jesteś niesamowita.

  ReplyDelete
 6. Anonymous6/03/2012

  Świetne spodnie :) Bardzo zmieniłaś się wizualnie od czasu kiedy prowadziłaś photobloga :)

  ReplyDelete