9/17/2013

INTERIORS


Moja przygoda z Toruniem powoli dobiega końca. Niedługo odwiedziny rodzinnego miasta będą miały miejsce raz na jakiś czas i muszę przyznać, że im bliżej wyjazdu, tym bardziej jest mi smutno! Bywało, że narzekałam na Toruń, jednak z perspektywy czasu stwierdzam, że jednak mam duży sentyment do tego miasta. Na szczęście powoli oswajam się z tym, że będę musiała opuścić swój domek. W końcu taka kolej rzeczy! : ) Za chwilę czeka mnie przeprowadzka do Warszawy, a więc mnóstwo czasu spędzam na szukaniu inspiracji, mebli i innych pierdół do nowego mieszkania. Nie wiem czy uda mi się urządzić je dokładnie tak, jak bym tego chciała, ale wiem jedno - będzie prosto, minimalistycznie (za równo ze względów estetycznych jak i ekonomicznych : D) oraz całą pewnością jasno! Efektami pochwalę się, gdy tylko wszystko skończymy, a teraz zostawiam Was z całą masą "wnętrzarskich" inspiracji.
sources: lovelylife.se, stylescrapbook.com, comeovertothedarksidewehavecandy.com, love-aesthetics.blogspot.com, tumblr.com

7 comments:

 1. Anonymous9/17/2013

  Nowe mieszkanie? Urzadzac? Nie za dobrze ci, studenci zazwyczaj gniezdza sie w jednym pokoju po pare osob.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wynajmuję małe mieszkanko z przyjaciółką. Jest nowe, a więc jest tam zero mebli także nie wiem co w tym złego, że chcemy się urządzić.

   Delete
  2. "NIE ZA DOBRZE CI" hahaha, proponuję pokutowac z włosiennicą za nowe mieszkanie <3

   Delete
  3. Hahahahaha <3 Chyba tak też uczynię albo będziemy sobie z Karolą nawzajem wymierzać karę za to, że nie wybrałyśmy akademika

   Delete
  4. Anonymous9/19/2013

   Anonimie kochany. A co Cię to obchodzi? Aż tak Cię boli, że kogoś może być stać na pewne rzeczy? Nawet jeżeli BloominTaste miałaby dostać nowe mieszkanie to co Ci do tego? Ja tam się cieszę jak komuś się udaje w życiu :-)

   Maja, Wawa

   Delete
 2. Piękne wnętrza :)
  Powodzenia w Warszawie

  ReplyDelete