4/09/2012

FLORAL LOVE S/S'12


Wiosna jak zwykle nas zaskakuje. W końcu nie bez przyczyny mówi się obecnym miesiącu "kwiecień plecień, co przeplata trochę zimy trochę lata". Jest to okres, który dla niektórych może wydawać się uciążliwy (nie wiemy w co się ubrać), jednak prawda jest taka, że wiosna pozwala nam na wiele przeróżnych stylizacji. W deszczowe dni wyciągamy z szafy nasze ulubione kalosze, zaś w takie piękne i słoneczne jak dzień dzisiejszy możemy zacząć cieszyć się obecnymi trendami. Ja na dziś wybrałam jeden z moich ulubionych trendów na wiosnę/lato 2012, a mianowicie kwiatowy print. W tym sezonie modne są wszystkie kwiaty i nie tylko na koszuli, czy też sukience. Kwiaty są wszędzie! Zachęcam Was wszystkich do propagowania tego zachwycającego trendu, gdyż przez niego każdy z nas wniesie trochę radości na polskie, szare ulice : )
Z racji tego, iż nie byłam pewna, czy nasza polska pogoda mnie nie zaskoczy, postanowiłam zestawić kwiecistą koszulę z woskowanymi jeansami i skórzaną ramoneską.

Spring astounds us like always. I think that "April weather rain and sunshine both together" is a right proverb. For some of you this season can be really akward but springtime lets us wears lots of various outfits. In rainy weather we can take wellingtons out of a closet whilst it's sunny and hot we can start enjoying wearing current trends. Today I've chosen one of my favourite s/s 2012 trends. I mean floral print. We can find them not only on shirts or dresses. This season flowers are everywhere! I encourage all of you to promote this stunning trend! Make streets more colorful! ; )
By virtue of being not sure about changing weather, I've teamed  a floral shirt with waxed jeans and a leather jacket ; )
WHAT I'M WEARING:

FLORAL SHIRT - ZARA
 WAXED JEANS - ZARA
WEDGES - VAGABOND
LEATHER JACKET - PINKO
BRACELETS - TIFFANY % CO., LILOU
WATCH - CASIO
RINGS - H&M
SUNGLASSES - H&M
BAG - PRADA

3 comments:

 1. Uwwwielbiam tą koszulę! Dawno ją kupiłaś?

  ReplyDelete
 2. Pięknie,... i tak wiosennie! <3

  ReplyDelete
 3. Anonymous4/10/2012

  pieknie, ale zdejmij naklejke z podeszwy butow, bo wies :)

  ReplyDelete