4/08/2012

HERE I AM


Moi Drodzy Czytelnicy! 
Po ponad trzyletniej nieobecności w blogosferze postanowiłam wrócić i na nowo zacząć pisać. Przez ten czas bardzo się zmieniłam (osoby śledzące mojego poprzedniego bloga wiedzą o czym mówię) i mam nadzieję, że na lepsze ; ) Od teraz będę dzielić się z Wami zdjęciami i pisać dla Was o modzie, jedzeniu i wszystkich pozytywnych aspektach życia. Zdaję sobie sprawę z tego, iż obecnie tego typu blogów jest mnóstwo, jednakże mam nadzieję, że i dla mnie znajdzie się miejsce. Może z czasem chociaż trochę polubicie Blooming Taste ; ) 

My Dear Readers!
After three-year absence in the blogosphere I decided to come back and start blogging again. For that time I've changed a lot (people who used to read my previous blog know what I'm talking about) and I hope for the better ; ) Since now I'm going to share my pictures and write for you about fashion, food and lifestyle. I realize that nowadays there are so many websites like my own, but it doesn't scare me. I hope there'll be a small place for me also. Maybe one day you'll get to like Blooming Taste ; ) 

6 comments:

 1. Kiedyś co jakiś czas śledziłam Twojego photobloga i teraz z chęcią też będę to robiła ;-)

  ReplyDelete
 2. Anonymous4/08/2012

  Obserwuje Cię od samego początku, od photobloga po instagram. Teraz trafiłam tu. Uważam, że będziesz potrafiła zainspirować sporo młodych ludzi. Życzę powodzenia i sukcesów :) xxx D.

  ReplyDelete
 3. witam ponownie i powodzenia! niech będę pierwszą obserwatorką

  ReplyDelete
 4. Anonymous4/10/2012

  w końcu ! <3

  ReplyDelete
 5. Anonymous4/13/2012

  Świetne zdjęcia, ..fajne poczucie estetyki. Gratulacje

  ReplyDelete
 6. Anonymous9/23/2012

  Me gusta tu estilo,ademas tienes buena imaginación q te ayuda vestirse muy original!!!:*
  Besitos!

  ReplyDelete