4/30/2012

GOLDEN ROSE & MICHAEL KORS


Od niedawna jestem zakochana w różowym złocie. Wiele marek postawiło na nie w tym sezonie, gdyż jest bardzo dziewczęce, romantyczne i dużo bardziej oryginalne od żółtego czy też białego złota. W końcu każdy z nas chce czegoś nowego, dlatego też w kolekcjach wiosna/lato '12 mamy różową biżuterię, szpice szpilek, czy też wykończenia torebek. Z tego też powodu w mojej szafie zagościło ostatnio kilka rzeczy w tym właśnie kolorze, m. in. bardzo dziewczęca i wiosenna torba Zary, którą zdobią różowe ćwieki. Myślę, że był to dobry zakup w związku z nadchodzącym latem i moją dozgonną miłością do tego koloru. A Wy co sądzicie o różowym złocie? : ) 

Btw. Życzę Wam udanej majówki!  


Recently I've fallen in love with golden rose. Many brands used it in theirs s/s '12 collections because of it's romantic character and being much more unique than yellow or white gold. Everybody wants something new, therefore there's a lot of golden rose jewellery, metal spikes on high heels or bags edgings in s/s '12 collections. Owing to my undying love to this color I've purchased some golden rose stuff i. a. this very vernal, girly Zara bag with golden rose studs. I'm really happy about it 'cause spring's comming and I'm going to wear it very often. What about you? Do you like the golden rose color? : ) 


   


 

WHAT I'M WEARING:

SEQUINED BLAZER - ZARA
JEANS - VINTAGE
T-SHIRT - H&M
SUNNIES - DIOR
GOLDEN ROSE WATCH - MICHAEL KORS 
PEARLS NECKLACE - NO NAME - BOUGHT IN THAILAND
BRACELETS - TIFFANY & CO.
LEATHER BAG WITH GOLDEN ROSE STUDS - ZARA
FLATS - ZARA

6 comments:

 1. Anonymous4/30/2012

  podoba mi się taki na luzie. a torba jest genialna! tylko cena mnie odrobinę powala ;P

  ReplyDelete
 2. Ja również wolałabym, żeby była tańsza, lecz wolę raz na jakiś czas zainwestować w lepszą torbę niż kupować za to 5, które po tygodniu wyrzucę.

  ReplyDelete
 3. Anonymous5/01/2012

  OMG OMG OMG u're back!!!
  kochałam twojego phtobloga a teraz jesteś tu taka szykowna i elegancka,zmieniona...
  zawsze lubiłam twój styl bo sam miałam podobny i teraz też ewoluowałam z punk teenager hahha nie mogę uwierzyć!!!definitywnie zapisuje w ulubionych i będę odwiedzać!
  Karolina

  ReplyDelete
 4. Złoto vs różowe złoto, to tak jak porównywać klasykę z trendem, ale u Ciebie w takim zestawie nie jest przesadzone i to mi się podoba!

  ReplyDelete
 5. Fajnie, torebkę widziałam już u Jess Mercedes, ale fajna jest.
  http://afterjanis.blogspot.com/

  ReplyDelete